Магазин в м. Київ: вул. Верхній Вал, 68
Всі магазини
Пн-Нд (9:00-19:30)
Магазин в м. Київ: вул. Верхній Вал, 68
Пн-Нд (9:00-19:30)
Всі магазини

Гарантія та повернення

THULE гарантує, що багажні системи, бокси та аксесуари вироблені THULE, не матимуть дефектів матеріалів або виготовлення до 5-ти років з дати придбання продукту.

Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті.

Перевірка повноти комплектування та відсутність дефектів у виробі здійснюється під час передачі товару покупцеві. Комплектування виробу визначається його інструкцією або посібником з його експлуатації.


Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки.

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути придбаний у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не перебував в експлуатації та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

А також повинні бути збережені:

  • Повний комплект товару.
  • Цілісність та всі компоненти пакування.
  • Ярлики.
  • Заводське маркування.
  • Товарний чек.
  • Чек термінала (в разі оплати через термінал).

Гарантія не розповсюджується на дефекти, які не залежать від THULE, в тому числі на дефекти від невірного використання, перевантаження або невірної збірки, встановлення або використання багажника або аксесуара (-ів) невідповідно з рекомендаціями, що зазначені у письмовій інструкції THULE.

Гарантія не надається на дефекти, що виникли в результаті аварій, або дефекти, що виникли в результаті невідповідності автомобіля.

Всі непрямі та випадкові збитки виключаються з даної гарантії. Пошкодження автомобіля користувача, вантажу або будь-якої іншої особи, або майна виключається.

Гарантія на придбаний товар не обмежується наведеними вище положеннями та регулюється законом про захист прав споживачів.

Якщо товар несправний, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, який авторизовано виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Обмін або повернення товару проводиться виключно в наших магазинах. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.

Товар додано в вибраніДетальніше